tel. 48 / 387 26 67, 505 830 750
wycieczki@artur.radom.pl
LICZBA DNI ILE OSÓB CENA
1 45 + 3 op

oferta terminowa: 15.11 -19.12.2019

W PROGRAMIE M.IN:

Bajkowa Ścieżka – poznać tu można elementy scenografii Świętego. Spotkać można tu bohaterów znanych baśni i bajek, a także obejrzeć aranżacje miejsc związanych z ich przygodami. W czasie spaceru, zwiedzić można również dom Świętego Mikołaja oraz Dziadka Mroza, a nawet spotkać się z nim osobiście.

Interaktywna makieta „Alpejskie Miasteczko”  Własnoręcznie wykonany model alpejskiego miasteczka ze wspaniałą kolejką pokonującą tunele i wzgórza, zatrzymującą się na stacjach. Małe górskie miasteczka wspaniale prezentują się w zimowej scenerii, to coś co zapiera dech i nie pozwala oderwać wzroku.

Wizyta w Sali Tronowej Świętego Mikołaja – Tutaj dzieci spotykają się ze Świętym Mikołajem. Mogą także obejrzeć pomieszczenie, w którym Mikołaj rozdaje dzieciom prezenty i odpisuje na ich listy.

Plac zabaw – Szereg urządzeń umilających pobyt dzieciom, takich jak zjeżdżalnie, basen z kulkami. Plac zabaw umieszczony jest w hali namiotowej. Poczta Świętego Mikołaja W Krainie Świętego Mikołaja znajduje się ogromna skrzynka pocztowa, gdzie Mikołaj oczekuje na listy od wszystkich dzieci i dorosłych. Trzy najpiękniejsze listy zostaną nagrodzone prezentem od Świętego Mikołaja. Do zwycięzców upominki zostaną wysłane pocztą.

Opcje dodatkowo płatne:

Warsztaty Świętego Mikołaja – cena 12zł/os. Zajęcia plastyczno-manualne, w czasie których dzieci wykonują ozdoby świąteczne. Własnoręcznie zrobione przedmioty mali artyści zabierają ze sobą jako pamiątkę z Krainy Świętego Mikołaja. W trakcie zajęć słuchają muzyki o tematyce świątecznej.

Poszukiwanie magicznej gwiazdki – cena 8zł/os. Zabawa polega na odnalezieniu przez dzieci w basenie z ogromną ilością kulek, tej jednej z magicznymi gwiazdkami. Każde dziecko otrzymuje „Gwiazdkowy Certyfikat”.

 Młyn do mielenia złych postępków dzieci – cena 7zł/os. Urządzenie w formie dużego wiatraka do mielenia zboża. Dzieci na kartkach spisują swoje złe uczynki i wkładają w specjalną szczelinę. Po włożeniu kartki młyn zaczyna pracę i kartka zostaje zmielona. Naciskając specjalny przycisk dziecko odbiera potwierdzenie anulowania złych uczynków w postaci „Magicznego Aktu Zapomnienia”.

 Mikołajowy wór pełen niespodzianek –cena 10zł/os. Zabawa odbywa się w Sekretariacie Świętego Mikołaja. Polega na tym, że dzieci sięgają do dużego, zdobionego worka i wyjmują z niego upominki niespodzianki, które przygotował dla nich Mikołaj. Cudowny pastorał Św. Mikołaja sprawia, że prezentów w worku nigdy nie brakuje.

Mennica Świętego Mikołaja – cena 9zł/os. Pomocnik Świętego Mikołaja demonstruje dzieciom, jak dawno temu wybijano monety. Po pokazie i wyjaśnieniach, każde dziecko otrzymuje pamiątkową monetę z Krainy Świętego Mikołaja.

Sala Tronowa Świętego Mikołaja –W Sali Tronowej Mikołaj spotyka się z dziećmi, a także wręcza im prezenty. Wręczanie prezentów przez Św. Mikołaja może odbywać się według następujących scenariuszy: A) grupa zorganizowana przywozi własne prezenty, a Św. Mikołaj wręcza je dzieciom (prezent własny cena-5zł/os) ;B) grupa zorganizowana zakupuje prezenty od nas, a Mikołaj wręcza je dzieciom(prezent zakupiony u nas cena -20zł/os)

CENA ZAWIERA:

  • Przejazd autokarem
  • Opłaty parkingowe i drogowe
  • Opiekę pilota
  • Ubezpieczenie NNW
  • Bilet wstępu do Krainy Świętego Mikołaja

CENA NIE ZAWIERA: 

  • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów